Kurumsal

video popup bg image

"Müşteri Odaklılık" prensibiyle hizmet veren Cliopack, size sadece standart paketleme makinaları sunmaz. Bu doğrultuda; marka ve ürününüz için seçtiğiniz tabaklara göre özel olarak üretilen ‘Clioprivate’ tabak kapatma makinalarıyla paketleme fikirlerinize dahi çözümler sunar. Kalite ve teknoloji alanında sürekli kendini geliştiren Cliopack’ın ürün yelpazesinde şu an 120’yi aşkın manuel tabak kapatma makinası bulunmaktadır.

Cliopack 2007 yılı içerisinde; 1963'ten beri et işleme makinaları ve entegre et tesisleri konusun da çözüm üreten Arı Makina’nın alt markası olarak paketleme çözümleri üretimine başlamıştır. Cliopack değişen pazar koşulları, ülkemizde gelinen ve gelinmek istenen paketleme standartları seviyesi sürecinde, KOBİ statüsündeki işletlemelere düşük yatırım maliyetleriyle, maksimum paketleme çözümleri üretmek konusu üzerine odaklanmıştır.

Bu çerçevede müşteri taleplerini karşılamak, satış sürecinde esnek ödeme seçenekleri sunmak ve satış sonrası %100 müşteri memnuniyeti sağlamak prensibiyle hizmet vermek; Cliopack markasının varoluş sebepleri arasındadır. Cliopack marka ismi olarak temiz ve güzel paketleme anlamına gelmektedir.

Satışlarımızın büyük çoğunluğunu 30 farklı ülkeye yapmış olduğumuz ihracatlar oluşturmaktadır. Üretmiş olduğumuz makinaların tabak ölçülerinin evrensel nitelikte olmasından ötürü; müşterilerimiz sarf malzemesi olarak tabak ihtiyaçlarını, dünyanın her yerindeki tabak üreticilerinden rahatlıkla temin edilebilmektedirler.

Arı Makina
Arıcı Makina
Arı Showroom